Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis

2021-12-15

Varase väljamaksega blackjacki variandid on ühed populaarseimad mängud kogu maailmas. Nad järgivad põhilisi blackjacki reegleid, mille kohaselt mängijad püüavad saada 21 või hoida kätt paremini kui diiler. Lisaks saavad mängijad oma panused enne mängu sulgemist raha välja maksta. Varajase väljamaksega Blackjack on palju mängitud Blackjacki live-versioon, mis võimaldab varajast väljamakset, millel on kõrged koefitsiendid ja mis võimaldab mitmel mängijal istuda sama laua taga. Neid aspekte järgides naudivad osalejad mängu mängides palju nalja ja iga ring kestab piisavalt kaua. Mängu tohutu jälgijaskonna tõttu on välja töötatud mitmeid strateegiaid, mis aitavad mängijatel varajase väljamaksega Blackjacki mängimisel saadavaid võite maksimeerida. Siit saate teada, kuidas mäng töötab, et saaksite järgmistes jaotistes selle populaarse Blackjacki variatsiooniga rohkem võita.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis

Varajase väljamakse Blackjacki ainulaadsed aspektid

Online kasiinod, mis pakuvad reaalajas Blackjacki varajase väljamaksega tehke seda mängu installimata avatava versiooni abil. Selle tulemusena saate panuseid teha otse mobiiltelefoni või arvuti veebibrauseris. Kiirversiooni eeliseks on ka ruumi säästmine teie seadmes, kuna te ei pea kasutajarakendusi alla laadima ega installima. Kõrvalpanused, mis täiendavad kohustuslikku ja põhilist eelpanust, annavad mängijatele võimaluse oma väljamakseid maksimeerida. Lisaks lubab diiler igas voorus kuni kolm kätt. Selle variatsiooni ülim eelis on vabadus igal hetkel mängust loobuda. 

Reeglid

Mängijad ühinevad lauaga ja teevad põhipanuse. Seejärel jagab diiler igale mängijale kaks kaarti ja endale kaks kaarti. Kõik mängijate kaardid jagatakse näoga ülespoole, samal ajal kui üks diileri jaoks on ülespoole ja teine allapoole. Järgmisena lõpetab diiler käed vastavalt optimaalsele Blackjacki varajase väljamakse strateegiale. Mängijad saavad igal etapil mängust lahkuda. Sellisel juhul saab mängija väljamakse sõltuvalt tema käe tugevusest selles etapis võrreldes diileri käega. 

Kõrvalennustuste võimendamine

Varajase väljamakse Blackjackis saate teha kaks kõrvalpanust, rummi panust ja paarisid.

Rummy bet

Rummy panus on ennustus, mis ühendab mängija käe ja diileri ühe kaardi. Kõige tulusam tulemus maksab suhtega 9:1, kui panusel on üks järgmistest tulemustest:

  • Kolm omamoodi
  • Kolme kaardi sirge 
  • Kolme kaardiga masti. 

Paarid

Paar Side panused ennustavad, kas mängija või diileri käed on sobilikud või sobimatud paarid. Parim väljamakse, mida saate, on 11:1.

Blackjackist maksimumi võtmine varajase väljamaksega

Blackjacki väljamaksete maksimeerimiseks varase väljamaksega on vaja kasutada töötavat Blackjacki strateegiat. Soovitame põhipanust täiendada ühe või kahe kõrvalpanusega, kui teil on suur pangaroll. Ärge unustage mängust välja astuda, kui teile jagatakse nõrk käsi. Õnneks on sellel mängul madal maja eelis ja see pakub suuri võimalusi kaotada. Lõpuks mängige sageli, et oma oskusi lihvida ja paremaks mängijaks saada.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15