Blackjack
Eesti
BlackjackSeal
  • Boonus
  • Kasiino
  • Kuidas mängida
  • Reaalajas
  • Mobiiltelefon
  • Päris raha

Kuidas mängida Blackjack

Blackjacki mängimine

Blackjack on populaarne kaardimäng, mida leidub kõigis maailma kasiinodes. Nagu paljude õnnemängude puhul, pole mängu päritolu ebaselge, teades vaid erinevate allikate kaudu kohati mainitud viiteid. Kindel on see, et Blackjacki mäng pärineb kaardimängust nimega kakskümmend üks, mida mainis kuulsa autori Miguel de Cervantese ühes raamatus. Aja jooksul on mäng muutunud nii populaarseks, et selle on vastu võtnud kõik kasiinod. Selle mängu populaarsuse peamine põhjus on ilmne. Sisuliselt on see lihtne mäng, mis pakub võrdseid võimalusi võiduks.

Põhireeglid

Ükskõik, kas seda mängitakse maismaa- või veebikasiinos, on põhireeglid samad. Mängus kasutatakse sõltuvalt kasiino poliitikast ühte kuni kaheksat pakki, mida on mitu korda kokku segatud. Mängulaud on poolkuu kujuline ja sellel on viis, kuus või seitse vaba kohta, mille mänguosalised võivad hõivata. On olemas võimalus, et kui kõik kohad on täidetud, saab mängu osaleja käest panustada maksimaalselt kaks mängijat, kes laua taga ei istu. Siiski kuuluvad mängus tehtud otsused ainult laua taga olevale mängijale.

Kaartide väärtus

Blackjacki mängus kasutatakse kõiki pakis olevaid 52 kaarti. Igal raamatul on oma väärtus. Seega tähistavad kaardid 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 neile kirjutatud väärtust. Kuid suurte kaartide, 10, J, Q, K väärtus on kümme punkti. Ja äss on ainus kaart, millel on kaks väärtust. See võib tähendada kas 1 või 11, sõltuvalt mängija vajadusest ja otsusest. Mängu eesmärk on koguda väärtus 21 punkti või lähedane sellele, kuid mitte rohkem kui 21. Kui mängija või vahendaja seda väärtust ületab, on mäng läbi.

Blackjacki mäng

Iga Blackjacki voor algab panuse panemisega mängijate poolt. Mängu esimeses etapis jagab edasimüüja pärast panuse panemist igale mängijale ja endale kaks kaarti, alustades vasakult paremale. Kaardid jagatakse üksteise järel iga mängija jaoks. Nii saavad mõlemad mängijad ja diiler kaks kaarti. Alati pööratakse üks diileri kaartidest tagurpidi, mis on mängijatele eeliseks. Iga mängija eesmärk on võita diiler. Seda saab teha siis, kui mängija kaarte on kuni 21 või kui mängija käsi on suurem kui diileri kaart, kuid mitte rohkem kui 21.

Mängija valikud

Pärast esimest panust, kus panused tehti, otsustavad mängijad, milliseid valikuid teha. Mängus osalejatel on saadaval neli võimalust:

  • Kui kaartide summa on liiga väike, võib ta kaarte küsida, kuni see jõuab 21-ni või väärtus on võimalikult lähedal.
  • Kui mängija käes on rahuldav käsi, võib ta otsustada, et ei võta enam kaarte vastu.
  • Kui tal on paljutõotav käsi väärtusega 11, et oodata väärtuskaarti 10, saab ta panustamissumma kahekordistada.
  • Kui mängijal on kaks ühesuguse väärtusega kaarti, saab ta need kaks kaarti eraldada, jagades need kaheks käeks.
Read more...

Põhistrateegia

Blackjacki põhistrateegia

Esimene samm, mis tuleb läbi viia, et saada edukaks ja osavaks blackjack-mängijaks, on õppida põhilist blackjacki mängimisstrateegiat.

Julian Braun IBM-ist oli esimene mees, kes lõi blackjacki strateegia. Miljonite blackjacki käte simuleerimiseks kasutas ta arvutit, et teha kindlaks, mida ta peaks nende blackjacki käe parandamiseks või diileri peksmiseks tegema.

See matemaatikapõhine blackjacki strateegia on parandanud mängijate otsuseid ja vähendanud mängija kasiinosse ebasoodsamasse olukorda vähem kui 1%

Järgnevalt antakse ülevaade põhistrateegiast, millal blackjacki mängus lüüa, seisma jääda, duubeldada, jagada või loovutada, et parendada blackjacki mängija oskusi.

Löö või seisa

Kõige sagedamini peab mängija tegema otsuse, kas lüüa või seista. Rasked käed, mille mängija peab otsustama, on vahemikus 12 kuni 17, kuna mängija kaotab tõenäoliselt neid käsi rohkem kui võidab.

Siin on mõned põhistrateegiad, mida peaksite järgima.

♠ ️ Lööge alati kätt, mille suurus on 11 või vähem

♠ ️ Seisa 12 peal, kui diilerit on 4–6, muidu löö

♠ ️ Seisa 13-16, kui diilerit on 2–6, muidu löö

♠ ️ Seisake alati 17. või kõrgemal

♠ ️ Lööge alati pehmet 17 või vähem

♠ ️ Seisake pehmel 18, välja arvatud löögi korral, kui diiler 9, 10 või A.

♠ ️ Seisake alati pehmel 19 või kõrgemal

Topelt alla

Blackjacki topeltpõhja vähendamise strateegia võimaldab mängijal oma esialgset panust kahekordistada, kui ta loovutab oma võime tõmmata rohkem kui ühte kaarti. Kõik kasiinod ei luba topelt allalaskmise võimalust või piiravad seda võimalust vahemikus 10–11.

Siin on mõned strateegiad, kuidas otsustada, kas kahekordistada.

♠ ️ Topelt kõva 9, kui diilerit on 3–6

♠ ️ Topelt kõva 10, kui edasimüüjal pole 10 või A

♠ ️ Topelt kõva 11, kui edasimüüjal pole A-d

♠ ️ Topeltpehme 13 või 14, kui diilerit on 5-6

♠ ️ Topeltpehme 15 või 16, kui diilerit on 4.-6.

♠ ️ Topeltpehme 17 või 18, kui diilerit on 3–6.

Jagatud paarid

Mängija võib jagada neile jagatud paari kaheks eraldi käeks, seda nimetatakse jagatud strateegiaks.

Kui mängija valib alajahtumise jagamisstrateegia, peavad nad oma kaardid eraldama ja tegema teise kaardi ülaosas võrdse panuse (oma algsesse panusesse), et näidata diilerile, kelle nad on otsustanud oma käe jagada.

Siin on paar paaride jagamise põhireeglit.

♠ ️ Jagage alati ässad

♠ ️ Ärge kunagi jagage 5 ega 10 vahel

♠ ️ Jagage 2 ja 3, kui edasimüüjal on 4.-7

♠ ️ Jagage 6s, kui edasimüüjal on 3–6

♠ ️ Jagage 7s, kui diilerit on 2–7

♠ ️ Jagage 9s, kui edasimüüjal on 2–6 või 8–9

Loobumine

Üks blackjacki kõige valesti mõistetavaid strateegiaid on alistumisreegel.

Mängija peaks arvestama nii nende ette asetatud kaartidega kui ka diileri ülespööratud kaardiga. Kui nad tunnevad, et neil on võiduvõimalusi vähe või pole neil üldse võimalust, võib mängija valida, kas loovutada.

Kui mängija alistub, võtab diiler poole oma panuse summast ja eemaldab nende kaardid, lõpetades oma käe mängus.

Reeglina, kui mängijal on 16 (mitte kaks kaheksat) ja jagajal on 9 kuni ässa või mängijal on 15 ja jagajal on 10, võib mängija kaaluda oma käe loovutamist.

Read more

Panused

Blackjack on populaarne kasiinomäng, millel on piiramatud variatsioonid ja mõned eksklusiivsed reeglid, mis võivad kehtida konkreetsete kasiinode puhul. Igas kasiinos on mitu mänguvarianti; seega võib iga mäng reeglite põhjal pisut erineda.

See on üks parimaid kaardimänge, kui mängijal on mingid teadmised mängu toimimisest. Blackjack on kaardimäng, kus mängija jagab kahte kaarti üks ülespoole ja teine ülespoole. Mängija otsustab seista või jääda, sõltuvalt kaardi väärtusest. Sama kehtib kõigi mängu mängijate kohta kuni diileri aja saabumiseni.

Ajalugu

Kuigi blackjack sai populaarseks esimese maailmasõja ajal, on selle juured 1760ndatel. See sai alguse Prantsusmaal, kus seda kutsuti prantsuse keeles 21 jaoks (Vingt-et-Un). Tänapäeval on blackjack üks populaarsemaid kasiinomänge, millest võib vaevalt ühegi hasartmängusaali vahele jätta.

Mängureeglid erinevad. Näiteks kasiinoversioonis tegutseb maja vahendajana. Seevastu kasiinomängus ja mängijad jäävad diileri seismise ajal istuma. Sel juhul tegeleb diiler mängu kõigi aspektidega, sealhulgas panuste haldamise, kaartide segamise ja jagamisega. Kodumängus võib vahendajaks olla iga mängija.

Põhitõed

Blackjacki mängides on eesmärk jõuda võimalikult lähedale 21 punktile, ilma arvu ületamata. Kogutud punktid võrduvad kaartidel oleva numbriga; sellised pildikaardid nagu Jack, King ja Queen on väärt 10 punkti.

Ässade loendamine on kas 1 või 11, nagu mängija soovib. Kui mängija ületab 21 punkti, kaotavad nad mängu (või löövad selle mängu) olenemata sellest, mida diiler saab. Mängija võidab, kui diiler ületab 21 punkti. Kui keegi neist ei võida või kui mängija saab rohkem kui 21 punkti, saab võitjaks see, kes on numbrile lähemal.

Blackjacki panused

Nii nagu teisedki kasiinomängud, vajab ka blackjack mängijal põhiteadmisi panuste tegemise kohta. Enne raha panustamist mis tahes panusele peab mängija teadma, kuidas mäng töötab. Algajad peaksid alustama mängu tasuta võrgus mängimisest, et teada mängureegleid, eriti sellest, kuidas panuseid teha.

Kui nad on enesekindlad, saavad nad edasi minna ja panustele raha panna. Samuti meelitab mäng teatud riskitasemeid nagu teisedki kasiinomängud. Blackjacki mängimisel võib kasutada mitmesuguseid kihlvedude stiile, näiteks kindlameelne panustamine, järkjärguline panustamine, D'Alemberti süsteem, Parlay kihlvedude meetod või Martingale süsteem.

Põhiline Blackjacki strateegia

Blackjack on mäng, mida juhivad mängija otsused. Mängija valikutel on oluline roll selles, kuidas käed mängivad, ja need võivad mõjutada seda, kas mängija teenib võitu või kaotust. Selle asjaolu tõttu võib matemaatiliselt tõestatud strateegia olla mängimisel kasulik. Valemi kasutamine juhendab mängijat parimate koefitsientide valimisel.

See on blackjacki mängimisel kasutatav põhistrateegia. Ehkki enamik uusi mängijaid kardab mängides rinda pista, on põhivõtte kasutamine garanteeritud viis soodsate koefitsientide saamiseks ja mängu võitmiseks. Nagu teisedki kasiinomängud, annab see maja mängudes teatud eelise; blackjack pole erand.

Read more

Kuidas võita

Blackjackis on mängijate oskused kõige olulisemad. Seetõttu peavad mängijad, kes soovivad blackjackis järjekindlalt võita, katsetama erinevaid strateegiaid ja leidma, milline neist sobib nende jaoks kõige paremini. Pärast parimate strateegiate kasuks otsustamist saavad nad seejärel lisada need oma mängu, et panna paika panused.

Enamik häid strateegiaid töötati välja matemaatika ja loogika põhjal. Blackjacki puhul pole mõistlik välja pakkuda ebausul ja rituaalidel põhinevaid plaane. Selles artiklis saavad mängijad leida näpunäiteid, mis aitavad neil blackjacki mängudes järjepidevaid võite saada.

Õige kasiino ja Blackjacki variandi valimine

Enamik mängijaid teeb vea, unustades õige kasiino valimise olulisuse. Kuid õige kasiino valimine on tavaliselt esimene samm mängu peksmiseks. Trikk on leida lugupeetud kasiinosid, mis pakuvad heldeid boonuseid.

Pärast õige kasiino valimist peaksid mängijad leidma mängu alustamiseks õige blackjacki variandi. Sel juhul tuleks vaadata maja serva ja valida madalamad. Mängijad, kes soovivad domineerida blackjackis, peaksid otsima blackjacki variante, mille majaservad ulatuvad 0,1% kuni 0,6%. Selle valikuga on palju võimalusi.

Blackjacki variandi tundmaõppimine seest ja väljast

Iga blackjacki variant on järgmisest ainulaadne. Kuigi mängud võivad tunduda sarnased, on neil alati erinevad reeglid, mis määravad mängu. Seetõttu ei saa mängijad mitmest mängust kinni pidada sama strateegiaga. Kõik reeglid on olulised, kuna need mõjutavad maja serva ja ühe plaani järgimine võib põhjustada olulisi kaotusi.

Mängijad saavad mängu vallandada ja kaotusi vältida ning saavad harjutada kaotuste vältimiseks tasuta mänguvõimalusi. See võib aidata neil mõista mängureegleid, kuidas need mängu mõjutavad, ning proovida ka strateegiaid, et leida toimivad strateegiad.

Põhilise Blackjacki strateegiakaardi kasutamine

Pärast mängureeglitega tutvumist peaksid mängijad leidma vajaliku blackjacki strateegiakaardi, mis on omane nende valitud mängudele. Need kaardid peaksid mängijatel aitama igas olukorras õiget otsust langetada.

Igas blackjacki variandis peaks täielik strateegia koosnema kolmest põhiosast. See hõlmab ühte osa kõvade käte jaoks, teise osa pehmete käte jaoks ja teise paari jaoks. Internetis on palju blackjacki põhistrateegia kalkulaatoreid, mille abil mängijad saavad välja pakkuda ülima blackjacki strateegiatabelid, mis aitavad neil mängu vallata.

Boonuste kasutamine Blackjacki strateegiate omandamiseks

Online-blackjacki mängudega tegelemise üks olulisemaid eeliseid on helded boonused, mida kasiinod veebis pakuvad. See võimaldab mängijatel osaleda mängus rahaga, mida nad esiteks ei investeerinud. Mängijatel on lubatud hoida boonuste abil ka võidetud raha.

Blackjacki variantide puhul on see parim panus blackjackis kasiinode peksmisele. Võitmiseks tuleks alati ühendada blackjacki variandid madalaima maja servaga, kindla matemaatikapõhise maja servaga ja kasutada mänguks kasiino sobivaid boonuseid. Neid nippe kasutades löövad mängijad blackjacki mängudes alati kasiinosid.

Read more

Reeglid

Enne blackjackiga alustamist on hea mõista mängu põhireegleid. See aitab mängijatel õppida ja välja töötada oma strateegia mängu võitmiseks. Jälgides vaid selliseid põhiaspekte nagu löömise või seismise, kahekordistamise, paaride jagamise ja alistumise, saavad mängijad õppida võitma ja valdama vastaseid.

Õppige kapteniks saamiseks Blackjacki reegleid

Muidugi saavad mängijad mänguga tegeleda põhireeglite mõistmisega. Kuid selleks, et blackjackis võita, peavad nad mõistma enamat kui põhireegleid. Selles artiklis käsitletakse parimaid tavasid, mis võivad aidata mängijatel kõigil blackjack-matšidel võitu saada.

Põhireeglid Blackjacki mängimisel

Tavaliselt algab blackjack siis, kui mängijad teevad panuseid. Seejärel jagavad edasimüüjad neli kaarti; kaks mängijale ja kaks iseendale. Üks kaart jääb ülespoole, teine aga ülespoole. Kõik kaardid arvestatakse tavaliselt nende nimiväärtuse põhjal. Piltkaartide arv on tavaliselt 10, ässakaartide arv 1 või 11, kuid kaardiülikonnad ei oma mingit tähendust.

Mängija valib, millal lüüa või seista, topelt alla saada, paarid jagada või loovutada, kuid edasimüüja on viimane, kes tegutseb. Mängijad võidavad, kui neil on suurem käesumma kui diileril või vähem kui 21 juhul, kui diileri büstides.

Blackjacki kaardi reeglid

Enamasti soovitavad kasiinod mängijatel proovida jõuda võimalikult lähedale 21-le, kuna see on blackjacki eesmärk. Kuid võitmiseks peavad mängijad tulema kahe eesmärgiga; hankige summa, mis ületab edasimüüja käe, ja vältige üle 21 saamist, kui edasimüüjad seda teevad.

Iga käe summa on kõigi käes olevate kaardi väärtuste summa. Näiteks kui käsi sisaldab kuningannasid, on kogusumma 15. Kui mängija või diiler ületab 21, nimetatakse seda löömiseks. Kui mängijal pole ässa või kui seda loetakse üheks, nimetatakse seda kõvaks käeks.

Blackjacki panustamise reeglid

Tavaliselt saavad blackjacki mängida kuni seitse mängijat, kes istuvad vildiga lapiga kaetud ümarlaua taga. Iga mängija ees on kast või ruut, kuhu panused pannakse. Võidupanuste maksmise, kaotuste kogumise ja mängu jätkamise eest vastutavad edasimüüjad.

Mängijatel pole lubatud panustada sularaha abil. Kasiino kihlvedude žetoone ja tšekke saab siiski kasutada. Mängijad ostavad žetoone edasimüüjatelt, kes täidavad praegused voorud. Mõni kasiino laseb mängijatel mängida rohkem kui ühe käega, eeldades, et ülejäänud positsioonid on avatud. See tähendab, et nad peavad panustama iga käe.

Blackjacki mänguotsuse reeglid

Kui mängija näeb nende kaarte ja ühte diileri kaarti, peab ta tegema mänguotsuse. See tähendab, et nad saavad valida löömise, seismise, topelt allapoole, alistumise või paaris jagamise. Löömine tähendab seda, et mängija saab nende kätte teise kaardi.

Kui mängija seisab, tähendab see, et nad on käe koguarvuga rahul ja nad tahaksid kaartidega seista. Paaride jagamine toimub siis, kui mängijatel on kaks ässa ja nad tahaksid neid jagada. Kui mängijad kahekordistavad, kahekordistavad nad oma algse panuse ja saavad vastutasuks viigikaardi, erinevalt alistumisest, kus mängijad kaotavad poole panusest.

Read more

Võiduvõimalused

Blackjack on osavusmäng, mis nõuab mängijatelt edasimüüja löömiseks strateegiliste matemaatiliste otsuste langetamist.

Et olla tegelikult edukas blackjack-mängija ja mängida mängu, on oluline mõista, millised on selle stsenaariumi riskid kogu mängu vältel ja kuidas teha nende tõenäosuste põhjal strateegilisi otsuseid.

Erinevalt teistest kasiinomängudest määrab blackjacki iga mängu tulemuse viimane mäng. Kuna kaardid liigutatakse tekist pärast iga mängu, muutub võidu tõenäosus.

Selles artiklis keskendutakse arutelus maja servale, mängija eelisele ning sellele, et mängija ja edasimüüjad löövad tõenäosuse kokku käes olevate kaartide põhjal.

Maja serv

On ütlematagi selge, et koefitsiendid blackjackile on maja kasuks; blackjacki maja serv on aga teistest mängudest madalam.

Kui mängija ja diiler seisaksid vähemalt 17-aastaselt, kuid lööksid vähemalt 16-aastaselt, oleks mõlemal nende protsent 29%.

See näib ühtlane; edasimüüja nõuab panust iga mängija jaoks, kes paneb mängu isegi siis, kui ta ise lööb. See paneb koefitsiendid tagasi kasiinosse.

Kui mängija järgib peamist blackjacki strateegiat ja mõnda lihtsat reeglit, saab mängija vähendada maja serva umbes 0,5J5tIVf8KnRtCj-ni, võrreldes keskmiselt 6% -ga

Mängija eelis

Mängijal tuleks blackjackis oma koefitsiendi parandamiseks järgida mõnda lihtsat reeglit.

♦ ️ Seisake vähemalt 17 aastat

♦ ️ Split Aces

♦ ️ Lööge käega, mille tulemus on 11 või vähem

♦ ️ Lööge pehmele 16-le või vähem

♦ ️ Ärge kunagi jagage 5 või 10 osa

♦ ️ Loobu käsi, kui võiduvõimalused on väikesed või puuduvad üldse (kui kasiino seda lubab)

♦ ️ Kahekordistage võimaluse korral (mitte kõik kasiinod ei võimalda kahekordistamist ning mõned piiravad 10 ja 11)

♦ ️ Pidage meeles, et blackjack tasub mängijale 3: 2

♦ ️ Pidage meeles, et mängu tõenäosus on määratud viimase mängitud mänguga, kuna kaardid eemaldatakse tekist pärast iga mängu, muutes koefitsiente.

Mängija tõenäosus rinnuni

Eduka blackjacki mängijana on oluline mõista veel ühe kaardi võtmise tõenäosust ja tõenäosust.

Allpool on esitatud tõenäosuse jaotus teie käe väärtuste põhjal. Mida suurem on väärtus, seda suurem on tõenäosus rinnale tungimiseks.

♦ ️ Kuni 11-aastane käsi; tõenäosus on 0%

♦ ️ 12-aastane käsi; tõenäosus on 31%

♦ ️ 13-aastane käsi; tõenäosus on 39%

♦ ️ 14-aastane käsi; tõenäosus on 56%

♦ ️ 15-aastane käsi; tõenäosus on 58%

♦ ️ 16-aastane käsi; tõenäosus on 62%

♦ ️ 17-aastane käsi; tõenäosus on 69%

♦ ️ 18-aastane käsi; tõenäosus on 77%

♦ ️ 19-aastane käsi; tõenäosus on 85%

♦ ️ 20-aastane käsi; tõenäosus on 92%

♦ ️ 21-aastane käsi; tõenäosus on 100%

Diileri tõenäosus rinda pista

Jaemüüja tõenäosuse mõistmiseks on sama oluline kui mängija võimaluste mõistmisel.

Allpool on jaotus edasimüüja tõenäosusest, et ta lööb pehme 17-ga, tuginedes diileri esimesele kuvatud kaardile.

Diileri äss: seisa 17% - löö 20%

Diiler 2: seisa 35% - löö 36%

3 diiler: seisa 37% - löö 38%

Diiler 4: seisa 40% - tabanud 40%

Diiler 5: seisa 42% - tabanud 42%

Diiler 6: seisa 42% - löö 44%

Diiler 7: seisa 26% - tabanud 26%

Vahendaja 8: seisa 24% - tabanud 24%

Diiler 9: seisa 23% - tabanud 23%

Diiler 10: seisa 23% - tabanud 23%

Diileril on kõige suurem tõenäosus, et plahvatab 6. päeval.

Read more
LinksKohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimusedHasartmängusõltuvus
© BlackjackSeal 2020