Kuidas mängida reaalajas Blackjack

Blackjack on laialt levinud kasiinomäng, mida armastavad osavad mängijad nii füüsilistes kui virtuaalsetes kasiinodes. Edasimüüja blackjacki tulek on mängu veelgi populaarsemaks muutnud.

Selle mängumudeli korral on võrgus mängiv mängija võimeline nägema diileri tegevust videovoogesitusel samal viisil, nagu nad ilmuksid maismaas asuvas kasiinos. See funktsioon võimaldab mängijal saada samasuguseid kogemusi nagu füüsilises kasiinos ilma, et peaksite oma majast välja astuma. Võimalus diileriga suhelda tagab ka kõigi tekkivate probleemide kohese lahendamise.

Kuidas Live Blackjack töötabBlackjacki edasimüüjaLive Blackjacki tarkvaraÕppimine läbi elavate Blackjacki voogude
Kuidas Live Blackjack töötab

Kuidas Live Blackjack töötab

Reaalajas tehingute tegemine on lubatud video voogesituse abil. Sait pakib oma platvormile tarkvara, mis võimaldab videot reaalajas edastada. Lõpuks valivad mängijad, kes soovivad mängida live-diileri sessiooni, selle saidi menüüst.

Selleks, et mängija saaks mängu kiirusega liikuda, on vaja head Interneti-ühendust. Paljud saidid võimaldavad mängijatel majaga teksti kaudu vestelda. See tarkvara võtab arvesse ka selliseid juhtumeid nagu katkestused mängu ajal. Sellisel juhul kohtleb enamik maju mängijaid nii, nagu nad ei võtaks sellest voorust osa, kui panused pole juba tehtud.

Kuidas Live Blackjack töötab
Blackjacki edasimüüja

Blackjacki edasimüüja

Online-võrgusessioonil tegutsev vahendaja täidab peaaegu sama rolli nagu füüsilises kasiinos. Elavas blackjackis jagab diiler kaarte ja teeb tehinguid.

Nad jagavad igale ringis osalevale mängijale välja kaks kaarti. Seejärel joonistavad nad sõltuvalt kasiino stiilist enda jaoks ühe või kaks kaarti. Seejärel paljastavad mängijad kaarte, et näidata, kas nad on võitnud, pannud mängu või loosivad lisakaarte. Mõnes kasiinos võib diiler mängijaid suhelda suuliselt või teksti kaudu. See pole aga nii tavaline, arvestades, et mäng on kiire.

Blackjacki edasimüüja
Live Blackjacki tarkvara

Live Blackjacki tarkvara

Kasiino mängude live-seansside sujuva kulgemise tagamiseks on vaja palju tarkvaraarendust. See hõlmab tavaliste võrgumängude kohandamist ja värskendamist, et võimaldada reaalajas funktsiooni.

Tavaliselt ei arenda elavat blackjacki tarkvara veebikasiinod. Otsemudeli loomise eest vastutavad pigem ettevõtted, kes mängu arendavad. Selliste ettevõtete hulka kuuluvad teiste seas näiteks MicroGaming ja Play n 'Go. Enamikul neist ettevõtetest endal pole veebikasiinosid. Nad on spetsialiseerunud mängude loomisele ja müüvad neid seejärel kasiinodele. Nad teevad koostööd ka mängufoorumite ja kasiinodega, et teada, kus on vaja parandusi ja versiooniuuendusi.

Live Blackjacki tarkvara
Õppimine läbi elavate Blackjacki voogude

Õppimine läbi elavate Blackjacki voogude

Blackjack on osavusmäng. Mängijad peavad teadma, millal joonistada, voldida või seista. Kuigi neid oskusi saab õppida enne live-sessioonil mängimist, on oluline mõista, kuidas neid asju live-mängimisel teostatakse.

Mängijad saavad elava diileri blackjackiga tutvuda, jälgides otseülekannete vahendaja vooge ilma sellest osa võtmata. Need vood on saadaval erinevatel platvormidel. Mõned kasiinod võimaldavad uutel mängijatel mängu valida ja vaadata ilma mängimiseta. Samuti on nõustajaid, kes loovad ja laadivad selliseid õpetusi isiklikesse kanalitesse, näiteks YouTube'i. Nende juhendite vaatamine aitab mängijatel harjuda kasutatavate terminite ja sellega, kuidas teatud kõnesid teha.

Õppimine läbi elavate Blackjacki voogude