Algajate vead, mida mängijad Blackjackis teevad

Kuidas mängida

2021-09-01

Blackjack on üks populaarsemaid lauamänge nii maismaal kui ka online-kasiinodes. See on tuntud oma kõrge RTP ja võimaluse eest ennustustele suurt kasumit teenida. Mängijatel peab aga olema suurepärane ja toimiv strateegia, et maja servi ületada. Algajad, kes tormavad ilma põhitõdedeta Blackjacki laua taha istuma, kannavad pikas perspektiivis tõenäoliselt suuri kaotusi.

Algajate vead, mida mängijad Blackjackis teevad

Selles juhendis tuuakse välja mõned levinumad vead, mida saate hõlpsalt vältida, kui Blackjack ja pikema aja jooksul suuremad väljamaksed avavad.

Eesmärk on saada igas näidendis 21 -ni

Blackjacki võitjad valitakse eeldusel, kui lähedal on nende käsi 21 -ga võrreldes diileri käega. Sellega seoses peaks teie strateegia olema rohkem diileri peksmine ja vähem 21 -ni jõudmine. Pidage meeles, et edasimüüja ei talu kätt, milles neil on alla 17. Teades seda, peaksite seisma käel, kus teie kaardid on võidunumbrile lähemal kui diiler, olenemata sellest, kas teie käsi on 21 -st kaugel.

Blackjacki põhistrateegiate valdamine ei õnnestu

Alates Blackjacki kasutuselevõtust on mängijad välja töötanud erinevaid strateegiaid, et võita maja serv ja võita koju märkimisväärseid võite. Näiteks peavad mängijad koostama strateegia, millal kaheksa- või kümnendpaar jagada ja kahekordistada või ässaga diileri käe vastu seista. Need on otsused, mis tuleks teha sekundi murdosa jooksul.

Algajad, kes ostavad Blackjacki lauale enne, kui tutvuvad tuntud strateegiatega, kaotavad kogenud mängijatele või edasimüüjatele kiiresti.

Blackjacki mängimine ebasoodsate reeglitega

Internetis ja maismaal asuvates kasiinodes pakutakse arvukalt klassikalise Blackjacki mängu variatsioone. Kõigil laudadel pole samad reeglid või maja eelis. Näiteks on mõnel Blackjacki tüübil 6 kaardipakki või 8 kaardipakki, mis tõstab maja eelist märkimisväärselt. Enamik mänge, mida leiate, kasutavad jalanõus kahte või enamat kaardipakki.

Kindlustuse ja kõrvalpanuste lisamine

Blackjacki lauale kindlustuse tegemine toimib teisiti kui kindlustus tegelikus elus. Kindlustuspanused, mis moodustavad poole algsest panusest, on lubatud, kui diiler tõmbab ässa ja maksab suhte 2/1. Kõrvalpanusega minimeeritakse esialgse panuse kaotamise oht. Paberil võib kindlustuspanus tunduda hea mõte, kuid arvestades, et edasimüüjal on blackjacki loosimise võimalus 30,8%, on kõrvalpanuse kaotamise võimalus väga suur.

Pangakonto limiitide ületamine

Blackjacki lauas osalemise põnevus võib igaühe endaga kaasa tõmmata, pannes panustama rohkem, kui alguses plaaninud oli. Kasiinooperaatorid soovitavad mängijatel mängida ainult summadega, mille kaotamine oleks neile mugav. Lisaks peaks blackjacki laua taga istumise motivatsioon olema lõbu pärast mängimine ja mitte raha teenimine.

Igal mängijal on aegu, mil koefitsiendid töötavad nende kasuks ja kui asjad ei lähe nii nagu vaja. Parim oleks omada stoppkaotuse piirangut enne mängima hakkamist ja säilitada positiivne suhtumine ka kaotusi tehes.

Järeldus

Blackjacki mängimine mainekas kasiinos, kasutades sobivaid strateegiaid, võib teie pangakontot hüppeliselt suurendada. Eespool loetletud vigadest eemale hoidmine on suurepärane viis alustamiseks. Kuid strateegia testimine paljudes mängudes on ainus viis tõusta algajast eksperdiks. Otsige veebikasiinosid Blackjacki parimate variatsioonidega ja ostke sisse, et juba täna alustada.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15