Cashback Blackjacki (Playtech) ülevaade

Kuidas mängida

2021-12-08

Kui olete Blackjacki armastaja nagu mina, saate põnevil sellest, kuidas Playtech selle mängu värskeid pöördeid muudab. Klassikalistel Blackjacki versioonidel on lihtne mängijate ja diileri käte võrdlus. Eeldatakse, et diiler saab pehme 17 või lööb 16. Aga paraku! Asjad on Playtechi Cashback Blackjackiga muutunud. Kogu arvustust läbi lugedes saate mängust silmiavavaid teadmisi ja lisafunktsioone, mis eristavad seda klassikalistest blackjacki versioonidest.

Cashback Blackjacki (Playtech) ülevaade

Cashback Blackjack üksikasjalikult

Cashback Blackjacki seadistamine on täpselt nagu tavaline. Kaasas kuus pakki, millest igaühel on 52 kaarti. Kui kaardid on jagatud, segatakse need pärast iga vooru. Diiler võib lüüa 16 või seista 17 juures. Cashbacki versioon on aga erinev. Mängijale jagatakse kaks kaarti ja mäng annab teile loomupäraselt võimaluse raha välja võtta. Pakutava rahatagastussumma määrab teie tõenäosus diileri võita, võttes arvesse teie käes olevaid nähtavaid kaarte. Saate valida, kas jätkata mänguga või võtta raha tagasi.

Cashback Blackjacki strateegia

Cashback Blackjacki lahedam asi on see, et sellel on konkreetne strateegia. See strateegia põhineb riskiarvutustel. Kas olete valmis riskima oma käe väljamaksega või võtma selle ilma täiendavate kordajateta ja võite kõik kaotada?

Sellise otsuse tegemiseks määrata pakutava cashbacki suurus. Kui see on suurem, kui algselt panustasite, tähendab see, et teil on kasum juba enne mängu lõppu. Sellegipoolest, kui mäng pakub teile suuremat raha tagasi, on tõenäoline, et teie käsi on suhteliselt parem kui diileri käsi.

Strateegia on otsustada, kas soovite väikest garanteeritud raha tagasi võitu või riskite selle kõigega, kuid teil on võimalus võita järgmistes voorudes diileri alistamisega.

Cashback Blackjacki panused

Sarnaselt tavalisele Blackjackile annab rahatagastusvariant teile võimaluse mängida samaaegselt 1-5 kätt. Lisaks on võimalik kasutada erinevaid panuseid. Nad sisaldavad:

  • Paarispanused. Mängija saab panustada, et ennustada paaride tulemust vastavatel jagatavatel kätel. Seda tüüpi panus maksab täiusliku paari korral 25:1. Värvilised paarid maksavad 12:1, segavärvilised kaardipaarid aga 6:1.

  • Kõrvalennustus. Seda nimetatakse ka 21+3 kõrvalpanuks. Sarnaselt paljude teiste Blackjacki variantidega järgib see panus tavalisi pokkerireegleid. Eeldatakse, et diileri avatud kaart on alati kahe algselt jagatud kaardi käsi. Seega moodustavad need kõik väljamakse, kui saate masti, mastirea, rea või kolme tüüpi kaardikombod.

Cashback Blackjacki järeldus

Nagu sõna ütleb, cashback blackjack lisab kena rahatagastusvõimaluse enne jaotuse lõppu. Kuigi on tekkinud ka teisi blackjacki mänguvariante, siis minu arvates on see Playtechi versioon palju parem riskikartlikele mängijatele. Cashback versus beat-a-diiler kompromiss on mängus otsustav hetk, eriti kui on selgelt näha, et mängija käsi on diileri omast võrreldavalt parem.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15