Blackjack Switchi põhireeglid ja strateegiad

Põhistrateegia

2021-11-10

Blackjack on kuulus mäng kogu maailmas. Sellisena püüavad kasiinomängude arendajad mängule mõned pöörded lisada. Blackjacki lüliti on palju mängitud blackjacki variatsioon, mis säilitab suurema osa algsetest mängureeglitest. Allpool saate lugeda algses mängus tehtud muudatustest. Lõpuks saate paremini aru pärisraha võitmise reeglitest ja põhistrateegiatest.

Blackjack Switchi põhireeglid ja strateegiad

Mis on Blackjack Switchi erinevusest?

Mängijad, kes juba teavad blackjacki käike, saavad teada, et lülitusvariandil on mõned ainulaadsed reeglid. Siin on lühike ülevaade:

 • Mängijad peavad mängima kahe käega
 • Kõrgeid kaarte kahes käes saab vahetada
 • Blackjack Switchi edasimüüjad ei lõhke, kui saavad 22
 • Väljamakse on vahekorras 1:1, erinevalt tavaliste blackjacki mängude suhtest 3:2

Blackjack Switchi päritolu

Mäng Blackjack sai alguse Ameerikast. Geoff Halli nimeline kaardilugeja ei tundnud algse blackjacki mänguga rahulolu ühel põhjusel. Ta ei saanud midagi teha pärast seda, kui diiler jagas talle kaks nõrka kätt. Pärast Blackjack Switchi reeglite väljatöötamist avalikustas ta selle avalikkusele ja see läks peaaegu koheselt käima. Mängu tutvustati 2000. aasta G2E konverentsil Vegases. Mõne aasta pärast lisas Hall 22 tõukereegli ja taotles patenti. Tema taotlus oli edukas, mistõttu tunnustati teda Blackjack Switchi leiutajana.

Kuidas mängida Blackjack Switchi

Mängu on üsna lihtne mängida. Diiler väljastab kaarte 6 või 8 pakist. Kõik kaardid jagatakse näoga üles ja maja eelis võib optimaalse strateegiaga mängides langeda kuni 0,58-ni. Allpool on mõned olulised asjad, mida Blackjack Switchi mängides teada saada.

 • Kahe käe panused: Mängijad peavad panustama kahele käele. See tähendab, et kui panustate ühele käele 5 dollarit, peab teine panus olema 5 dollarit
 • Jagamine: mängijad saavad jagada käed maksimaalselt neljaks. Kui otsustate jagada, peate panuse tegema igale jaotusele.
 • Kahekordne vähendamine: mängijad saavad oma panuseid kahekordistada pärast kõrgete kaartide vahetamist igas jaotuses.
 • Pärast üleminekut omandatud blackjacki väärtus on 21.
 • Blackjack mängija käes trumpab alati üle 21
 • Blackjackiga võitmine maksab isegi raha

Liigub edasimüüja Blackjack Switchis

Diileri käigud Blackjack Switchis on pisut teistsugused kui algses mängus.

 • Käsi, mille kogusumma on 22, ei purune. Selle asemel viib see tugeva käe vastu surumiseni.
 • Diiler näeb avakaarti, kui ta tõmbab ässa või 10

Blackjack Switchi strateegia algajatele

Ülaltoodud jaotistest Blackjack Switch on üsna lihtne mäng. Teadmine, millal kaarte vahetada, eristab eksperte õppijatest. Enamik mängijaid püüab kaarte vahetada, et saada üks tugev käsi. Selle tulemusena lõpeb mäng suure tõenäosusega tõukega. See tähendab, et üks kaotab ühe käe ja võidab teise.

Järeldus

Kõik peaksid proovima Blackjack Switchi mängida. Sulle hakkab mäng meeldima. Kaasaegsed kasiinod võimaldavad mängida nii mobiilis kui ka arvutis. Seega, kui teile meeldib liikvel olles mängida, on see mäng teie jaoks.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15