Kuidas suurendada oma koefitsiente ja vähendada House Edge'i Online Blackjackis

Põhistrateegia

2021-10-06

Blackjack on populaarne kasiinomäng, mis on tuntud oma madala maja serva poolest. Iga panuse korral teenib maja väikese summa, mis kulub tegevuskulude katmiseks. Lihtsamalt öeldes on maja eelis rahasumma, mille mängija ootab panusega kaotama. Kõigil mängudel on mitmekesine maja eelis. Püüdes koefitsiente enda kasuks kallutada, kogenud blackjacki mängijad pakkusid välja strateegiaid, mis aitasid majaeelist veelgi vähendada. Siin on mõned strateegiad, mis aitavad teil oma panka märkimisväärselt suurendada.

Kuidas suurendada oma koefitsiente ja vähendada House Edge'i Online Blackjackis

Kompositsioonist sõltuv strateegia

Kompositsioonistrateegia lisab põhilisi blackjacki strateegiaid, mis võrdlevad mängijate käsi diileri üleskaardiga. Selles strateegias peenhäälestab mängija oma käe mängimist, võttes arvesse nende käes olevate kaartide koguväärtuse asemel üksikuid kaarte ja kuidas need võivad mängu mõjutada.

Põhistrateegia kasutamisel lüüaks kätt, mille kogusumma on 16, samas kui edasimüüja käsi võrdub kümnega. Kuid koosseisustrateegias ja arvestades sama kätt, mis sisaldab 4, 5 ja 7 kaarti, seisaks mängija püsti, sest neil on madalad kaardid võib hoida edasimüüjat purunemast. Lisaks sisaldab tekk rohkem kõrgeid kaarte. See tähendab, et edasimüüja kukub suurema tõenäosusega läbi.

Käte interaktsioon

Käeline suhtlus toimib ainult füüsilises kasiinos. Seda seetõttu, et see eeldab, et olete teise mängija lähedal. Põhimõtteliselt panustate teise mängija käele või nad panustavad teie käele. Hea näide on see, kui teie kõrval olev mängija saab 11 ja tal puudub enesekindlus kahekordistada. Sa annaksid talle oma žetoonid panuse tegemiseks ja vastutasuks annaks ta sulle panusest saadud võidud.

Kaartide lugemine

Kaartide loendamine on natuke keeruline, kuid see aitab piisava harjutamisega võita palju blackjacki mänge. Selle rakendamiseks määrate kaartidele, mis on vahemikus 2 kuni 6, väärtuse +1 ja kaartidele, mis asuvad vahemikus 10 kuni äss, -1 väärtuse. Kui kuvatakse ülaltoodud kaartide kaardid, lisage või lahutage määratud väärtus.

Kui kogusumma on positiivne, tähendab see, et tekil on rohkem kõrgeid kaarte. Seetõttu on edasimüüja tõenäolisemalt büst. Seda teades peaksite panust suurendama.

Kahjuhüvitis

Mainekatel kasiinodel on sageli tagasimaksepakkumised, mis kehtivad piiratud aja jooksul. Enamikul juhtudel kehtivad need kõrgete rullide kohta. Kasiino pakub tagasi anda väikese protsendi mängijate rahast panuste kaotamise korral. Pange tähele, et peate kasiinoga arutama selliste pakkumiste tingimusi.

Jällegi toimivad allahindlused teie kasuks kuni teatud arvu panusteni. Peale selle kaotate rohkem kui võidate. Seetõttu peate teadma, millal lõpetada.

Kasiinokompleksid ja boonused

Füüsilises kasiinos annab maja tasuta kaarte mängijatele, kes registreeruvad regulaarselt. Saate punkte mängimise aja ja keskmise panuse suuruse eest. Piisavate punktide kogumine võimaldab teil nõuda preemiaid või tasuta kihlveokippe.

Online kasiinod pakkuda uutele mängijatele registreerumise eest boonuseid. Kui teil veab, võite saada vastava tagatisraha rohkem kui ühe sissemakse eest. Boonusfondide kasutamine mängudel nagu blackjack võib teenida palju raha väikese sissemaksega või ilma selleta.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15