Evolution Gaming avab oma Michigani live -kasiinostuudio

Reaalajas

2021-08-25

Evolution Gaming avas 22. juulil 2021 Michiganis live-kasiinostuudio, kust reaalajas voogesitatakse live-blackjack-mänge, sealhulgas standardset blackjacki ja Infinite Blackjacki.

Evolution Gaming avab oma Michigani live -kasiinostuudio

Spetsiaalselt loodud stuudio on esimene omataoline Michiganis ja selle kiitis heaks Michigani hasartmängukontroll (MGCB). Rootsis asuval Evolution Gamingul on aga veel 10 live-kasiinostuudiot teistes kohtades, sealhulgas Pennsylvanias ja New Jerseys USA-s ning teistes riikides.

Kaasaegsed rajatised

Evolutioni Põhja-Ameerika kommertsdirektori Jeff Millari sõnul on Michigani stuudio USA iGamingi turul üks suurimaid ja kõige paremini varustatud. See võimaldab mitmel online-kasiinooperaatoril pakkuda nutitelefonides, tahvelarvutites ja lauaarvutites Michigani mängijatele tipptasemel mänge, mida juhendavad professionaalsed ja meeldivad edasimüüjad.

Lisaks väidab Millar, et Evolutioni eesmärk on pakkuda maailmatasemel mänguvõimalusi, et mängijatele põnevust tekitada ja neid lõbustada. Lisaks on stuudio loodud ka operaatorite võimaluste maksimeerimiseks.

Evolutioni operaatoripartnerlused

Stuudio on Michigani operaatorite poolt hästi vastu võetud. Tegelikult on mitmed neist avaldanud huvi tellida Evolution spetsiaalsete ja eranditult kaubamärgiga veebipõhiste blackjackide ja muude live -lauamängude jaoks.

Evolutioni Michigani live -kasiinostuudio käivitamise ajal said otseülekande järgmised mänguoperaatorid:

  • William Hill
  • Barstooli sport
  • TwinSpires
  • BetMGM
  • PokerStars
  • BetRivers
  • FanDuel
  • DraftKings

NetEnt Games Michiganis

Evolutioni mängustuudio pole ettevõtte esimene sissetung Michigani turule. Jaanuaris 2021 tegi Evolution Gamingu tütarettevõte NetEnt koostööd mitme operaatoriga, et teha mitu oma online -kasiinomängu Michigani mängijatele kättesaadavaks. Nende pealkirjade hulka kuuluvad Blackjack, Divine Fortune ja Starburst.

Evolution Gaming omandas NetEnti detsembris 2020 osana kõigi aktsiate tehingust, mille väärtus on ligikaudu 2,12 miljardit dollarit.

Interneti -hasartmängud Michiganis

MGCB rõõmustas palju Wolverine'i osariigi mängureid, kui avas jaanuaris 2021. aastal online-hasartmängud ja spordiennustused. Sellest ajast alates on Michigani Interneti-põhised hasartmängud jätkuvalt laienenud ning valikuvõimalused on laienenud selliste segmentide jaoks nagu lauamängud, pokker, teenindusajad ja spordiennustused.

Michigani hasartmängukontrolli nõukogu avaldatud numbrid näitavad, et Interneti -mängud ja online -spordiennustused näitavad Michigani elanike ja külastajate huvi nende tegevuste vastu. Osariigi veebikasiinode ja spordiennustuste operaatorite tulud olid 2021. aasta juunis 114,2 miljonit dollarit.

Veebikasiinod teenisid 89,2 miljonit dollarit brutotulusid, samas kui online -kihlvedude korraldajad teenisid 25 miljonit dollarit. 2021. aasta juunis Michigani mängijate poolt panustatud rahasumma ulatus üle 235 miljoni dollarini.

Playtech siseneb Michiganisse

Evolution Gaming pole ainus ülemaailmne hasartmängutarkvara arendusettevõte, kes on huvitatud Michiganis laienemisest. Märtsis 2021 paljastas Mani saarel asuv Playtech pikaajalise rendilepingu, mille ta oli omandanud oma esimese live-kasiinostuudio jaoks Michiganis ja Ameerika Ühendriikides.

Playtechi ateljee, mis asub Southfieldis, sai MGCB heakskiidu. Tänu kaasaegsele live-kasiinotehnoloogiale on rajatise eesmärk pakkuda võrku ühendatud ja operaatoritele mõeldud laudu.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15