Pragmaatiline mäng lisab Live Blackjacki tabelid

Reaalajas

2021-08-04

Üks võrgumängutööstuse juhtivaid pakkujaid Pragmatic Play näitab oma innukust kasvada, laiendades oma Azure'i reaalajas edasimüüjate mängude sarja. Ettevõte käivitas kümme uut live blackjacki lauad, millest viis on juba aktiivsed. Ülejäänud viis peaksid veebi jõudma 2021. aasta juulis.

Pragmaatiline mäng lisab Live Blackjacki tabelid

Viiest blackjacki lauast saab Pragmatic Play kokku 15, lisades kümme Azure'i lauda. Seetõttu saavad mängijad nautida laiemat laudade limiiti.

Blackjack Azure'i funktsioonid

Mängijad võivad oodata paljusid hämmastavaid funktsioone, mis aitavad pakkuda ümbritsevat mängukogemust, mis eristub teistest online-kasiino otseülekandes. Need sisaldavad:

  • Mitmesugused panustamisvõimalused
  • Maailmatasemel mängimine
  • Ülim videokvaliteet
  • Hästi koolitatud, kogenud ja professionaalsed edasimüüjad
  • Kasutajasõbralik HTML5-liides
  • Mitme mängija ja mitme istmega funktsioonid
  • RTP 99,59%

Blackjack Azure ühineb Pragmatic Play Azure'i ruletiga Azure Games'i vahemikus. Mängud on tabavalt nimetatud, kuna mängustuudio on kujundatud ja kaunistatud keeruka ja tervitatava sinise varjundiga. See kutsub esile ekstravagantsuse õhkkonna ja toob mängijad lähemale maapealse kasiino tunnetusele.

Pragmatic Play Live Gaming Studio

Ettevõtte otsestuudio on Rumeenias Bukarestis. Käivitati 2019. aasta aprillis ja see oli suur rajatis, mis ehitati maast madalast üles. Stuudios on tipptasemel rajatised, sealhulgas usaldusväärse ja mastaapselt toimiv video voogesitussüsteem.

Pragmatic Play kasutab veatut teenindust turu juhtivate kaubamärkide tipptasemel professionaalse valgustus-, video- ja helitehnika abil. Veelgi enam, rikkeohutute süsteemide korral on seisakuid minimaalne.

Partnerlus Betssoniga

Pragmatic Play on jõudnud edasi, alustades 2021. aasta juunis oma täieliku live-kasiino portfelli koostöös Betssoni grupiga.

Selles, mida Pragmatic Play nimetab veel üheks oluliseks verstapostiks, andis käivitamine Euroopa online-kasiino operaatoritele juurdepääsu oma täielikule kataloogile live-diilerimängud. Nendeks mängudeks on näiteks Blackjack Azure, Mega Wheel ja Roulette Azure.

Muud Blackjacki mängud, mille autor on Pragmatic Play

Pragmatic Play pakub lisaks Azure live-kasiinomängude kollektsioonile veel paari blackjacki mängu. Ettevõtte juhuslike numbrite generaatori (RNG) mängud või need, mida otsestuudiost ei voogesita, sisaldavad paar blackjacki tiitlit.

  • American Blackjack - osalejad saavad selles mängus, millel on kaheksa tekiga king, korraga mängida maksimaalselt kolme kätt. Madala volatiilsusega blackjacki variatsioon, selle RTP on 99,60%.
  • Mitmekäeline Blackjack - samamoodi mängitakse kaheksa tekiga, võimaldab see blackjacki variatsioon mängijatel korraga olla kuni neli kätt. Selle RTP on veidi kõrgem, 99,62%.

Nendel RNG blackjacki mängudel on tasuta mängu- või demoversioon, nii et mängijad saavad end blackjacki reeglitega kurssi viia. Lisaks saavad mängijad oma blackjacki strateegiat lihvida, kartmata kaotada päris raha.

Pragmaatilise mängu kohta

Maltal asuv Pragmatic Play tegutseb erinevates riikides ja turgudel tänu enam kui tosinale sertifitseeritud ja uuendatud litsentsile. Ehkki algselt tunti Interneti-mänguautomaatide arendajana, on ettevõte hargnenud ja toodab RNG-d ja reaalajas edasimüüjate mänge. Kogu selle portfell on juurdepääsetav ühe API integreerimise kaudu.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15