Uudised

May 22, 2024

Bally's teeb ettepaneku hasartmängude krediidilimiiti kahekordistada, et meelitada Rhode Islandile kõrgeid mängijaid

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Võtmed kaasavõtmiseks

Bally's teeb ettepaneku hasartmängude krediidilimiiti kahekordistada, et meelitada Rhode Islandile kõrgeid mängijaid
  • Bally's soovib suurendada hasartmängude krediidilimiiti 50 000 dollarilt 100 000 dollarile oma Rhode Islandi kasiinodes.
  • Selle sammu eesmärk on hoida Rhode Island konkurentsivõimelisena naaberosariikidega, meelitades ligi kõrge panusega mängureid.
  • Finantsjärelevalvega seotud muresid lahendatakse rangete kontrollidega, mis on suunatud kasiinokülastajate niširühmale.

Ambitsioonika sammuna, et meelitada ligi rohkem mängijaid ja püsida konkurentsis, on Bally's Corporation võtnud sihiks kahekordistada hasartmängude krediidilimiiti oma kahes Rhode Islandi kasiinos. Praegu pakuvad Bally's Twin River Lincoln ja Bally's Tiverton kasiinod 50 000 dollari piiri, mida Providence'i meelelahutushiiglane soovib tõsta 100 000 dollarini.

See ettepanek tuleb keset kasvavat konkurentsi naaberosariikidest, nagu Connecticut ja Massachusetts, kus kasiinod tegutsevad selliste krediidilimiitideta, muutes need suure panusega mänguritele atraktiivsemaks. Bally algatuse eesmärk on võrdsustada mängutingimusi, tagades, et Rhode Island jääb blackjacki entusiastide ja teiste kasiinomängude mängijate jaoks, kes otsivad kõrge limiidiga hasartmängude põnevust.

Kuigi ettepanek on tekitanud Rhode Islandi elanike seas mõningast muret, on seda toetanud võtmeisikud, sealhulgas senati president Dominick Ruggerio. Eelnõu pooldajad on püüdnud leevendada hirme, rõhutades range krediidikontrolli ja identiteedi kontrollimise protsesside kasutuselevõttu. Nende meetmete eesmärk on tagada, et suurenenud limiit puudutaks vaid väikest konkreetset mängurite rühma, kuigi täpsed arvud 50 000 dollari suurust krediidilimiiti kasutavate mängijate arvu kohta pole saadaval.

Selle tõuke taga ei ole mitte ainult kõrgete mängijate meelitamine, vaid ka tehingute sujuvamaks muutmine, vähendades vajadust suurte sularahavahetuste järele ja muutes Rhode Islandi kasiinod konkurentsivõimelisemaks, eriti online-hasartmänguplatvormide taustal. Sellised saidid nagu Bovada, mis tervitavad Rhode Islandi mängijaid, pakuvad paindlikke sissemaksepiiranguid ja on potentsiaalseid kasiinokülastajaid eemale meelitanud.

Rhode Islandi sõltuvus kasiino hasartmängutuludest, mida rõhutas Rhode Islandi loterii rekordiline 434,7 miljoni dollari suurune sissemakse osariigi üldfondi 2023. aastal, rõhutab kasiinotööstuses konkurentsis püsimise tähtsust. Hasartmängukrediidi limiidi tõstmisega ei soovi Bally's mitte ainult oma pakkumisi suurendada, vaid ka tagada osariigile elutähtsa tuluvoo, tagades, et Rhode Island jääb piirkondlikul hasartmänguturul võtmeisikuks.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!
2024-06-02

Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!

Uudised