Blackjacki võrgus mängimise põhitõed

Uudised

2021-07-14

Tuntud ka kui 21, on blackjack üks populaarsemaid mänge nii maismaa- kui ka online-kasiinodes. Kuigi selle mängimine nõuab natuke strateegiat, on blackjacki reeglid üsna lihtsad ja arusaadavad. See muudab algajatele õppimise lihtsaks.

Blackjacki võrgus mängimise põhitõed

Seal on lai valik interneti hasartmänguasutusi, mis pakuvad blackjack-mänge. Suur osa neist pakub isegi demoversioone, et algajad saaksid õppida blackjacki võrgus mängima ilma raha panemata ja riskimata. Mängijad, kes sooviksid ümbritsevat kogemust, saavad seda teha mängi live blackjacki võrgus kus kaarte jagavad tõelised edasimüüjad ja mänge voogesitatakse reaalajas.

Mida peaks algaja teadma enne blackjacki võrgus mängimist? Siin on põhitõed.

Blackjacki eesmärk

Diileri peksmine on iga blackjacki mängu eesmärk. Selle saavutamiseks peab mängija jõudma võimalikult lähedale 21-le ilma üle minemata. Lisaks peab diileril olema ka summa, mis on väiksem kui mängija oma, või büst (peab olema käega, mis ületab 21).

Online Blackjacki tekid ja kaardiväärtused

Blackjacki mängus kasutatavate kaardipakkide arv on erinev, olenevalt mänguvariandist ja kasiinost. Tavaliselt kasutavad online blackjacki kasiinod kuut kuni kaheksat tekki, kuigi mõned kasutavad ühte tekki.

Ässi väärtus on kas üks või üksteist, samal ajal kui kaartidel ühest üheksani on nende kuvatud pip väärtus. Tungrauda, kuningannat ja kuningat nimetatakse näokaartideks ning nende väärtus on kümme.

Online Blackjacki käe mängimine

Esiteks segatakse kaarte, seejärel mängijad panustavad. Järgmisena saab iga mängija kaks kaarti. Samamoodi saab diiler kaks kaarti, kuid üks neist (nn hold-kaart) jääb näoga allapoole, kuni kõik online blackjacki laua mängijad on oma käed välja mänginud.

Mängijad lisavad kahe käes oleva kaardi väärtuse. Näiteks kui käes on kuninganna ja seitse, on väärtus 17. Seejärel on neil järgmise käigu jaoks mitu võimalust. Need sisaldavad:

  • Tulemus. See on mängijale veel ühe kaardi lisamine. Seejärel lisatakse uue kaardi väärtus käes olevatele kaartidele. Mängija võib jätkata löömist seni, kuni ta ei löö alla ega lähe üle 21.
  • Seisma. See tähendab, et mängija käsi on täielik. Mängija saab valida, kas seista kas pärast kahte esimest kaarti või pärast seda, kui ta on tabanud.
  • Blackjack lõhenes. Mängija saab jagada ainult siis, kui kahe esimese kaardi väärtus on samaväärne (näiteks paar viiest või kümme ja kuningas). Mängija võtab iga stardikaardi ja moodustab sellega uue käe. Sekundi katteks lisatakse panus. Pärast jagamist saab mängija jätkata iga üksiku käe mängimist.
  • Kindlustus. Mängija saab kindlustuse sõlmida ainult siis, kui diiler näitab ässa. Mängija paneb algse panuse ja saab väljamakse 2: 1, kui diileril osutub blackjack. Kui diileril pole blackjacki, kaotab mängija kindlustuspanuse ja mängib oma algse käe.
  • Alistumine. Kui mängijad usuvad, et nende käsi ei võida diileri kätt selle põhjal, mis on nende kaks esimest kaarti ja millist kaarti diiler näitab, saavad nad alistuda. Seda tehes kaotavad nad poole oma panusest ja saavad poole sellest tagasi. Mängija käsi on läbi, kui ta alistub. Pärast seda, kui kõik mängijad on oma käed mänginud, pöörab diiler varjatud kaardi. Diiler peab lööma, kui kahe esimese kaardi koguarv on alla 17 ja kui käes on veel mängijaid. Edasimüüja jätkab löömist, kuni nende käes olevad kaardid jõuavad kokku 17 või enam ja siis peavad nad seisma. Kui aga edasimüüja selle protsessi ajal suvalisel hetkel lööb, võidavad ülejäänud panused mängijad oma panused.
Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15