Enim mängitud võrgus olevad Blackjacki variatsioonid

Uudised

2021-07-28

Blackjacki reeglid ütlevad peamiselt, et mängu võitmiseks peab mängija võitma edasimüüja, ületamata üle 21. Siiski on aastate jooksul ilmnenud palju mängu variatsioone ja need ilmuvad nii maismaistes kui ka online-kasiinodes. Seal on palju pärisraha online blackjack variandid, mis võivad pakkuda mängijatele põnevaid pöördeid mängu traditsioonilistes versioonides.

Enim mängitud võrgus olevad Blackjacki variatsioonid

Blackjacki reeglid võivad variatsioonist sõltuvalt erineda. Niisiis, mängijatel tasub teada saada online-kasiinode pakutavatest blackjacki variantidest, et õppida neid eristama, valima neile kõige huvitavam variant ja välja töötama sobiva blackjacki strateegia.

Super lõbus 21

Blackjacki eksperdi Howard Grossmani loodud Super Fun 21 on vaieldamatult kõige kuulsam blackjacki mänguvariant. Peamine erinevus selle versiooni ja klassikalise mängu vahel on see, et mängijad osalevad kihlvedude voorus enne, kui neile kaardid jagatakse.

Kui mängijatega tegeletakse loodusliku blackjackiga, võidavad nad diileri käe alati. Vastasel juhul võivad nad otsustada lüüa, kahekordistada, seista või alla anda.

Triple 7 Blackjack

Mänguautomaatide fännid on sellest blackjacki variatsioonist samamoodi vaimustuses. See pakub neile võimalust osaleda suurtes boonuste väljamaksetes ja võita progressiivsetes jackpotides palju.

See blackjacki mäng, mida tavaliselt mängitakse viie tekiga, nõuab mängijatelt väikese kõrvalpanuse tegemist, mis lisatakse mängu jackpoti kogudesse. Poolid näevad järkjärgulist kasvu, kuni mängija võidab peaauhinna.

Väljamakseid määravad tegurid hõlmavad mängijate kaardikombinatsioone ja nende käte koguväärtust. Kui mängijal on käes kolm järjestikust teemandikaarti, mis jagatakse ühe käega, saab täis jackpot. Teistele seitsmekümnendate kombinatsioonidele, kas sobib või sobib, antakse basseinist väiksemaid auhindu.

Hiina blackjack

Hiina uusaasta ajal üks levinumalt mängitud kaardimänge erineb Chinese Blackjack klassikalisest blackjackist mitmel viisil. Esiteks vajavad kõik blackjacki laua mängijad oma käe koguväärtust, et jõuda 16-ni või rohkem. Samuti on diileril võimalik piiluda konkreetse mängija kätt ja enne löögi tegemist uuesti lüüa.

Vegas Strip Blackjack

Nagu nimigi ütleb, on see variatsioon populaarne Las Vegase kasiinodes, kuid paljud online blackjacki kasiinod pakuvad seda ka. Mäng kasutab nelja tekki ja kaarte jagatakse vastavalt Ameerika kodukorrale.

Kui edasimüüja alustab käega, millel on ässad või kaardid väärtusega kümme, kontrollib ta nende augukaarte. Nad seisavad ka pehmetel seitseteistkümnel. Mängijad saavad kahekordistada oma käe kahte esimest kaarti, olenemata nende väärtusest. Nad saavad seda teha ka pärast paari jagamist.

Selle variatsiooni blackjacki reeglid piiravad jagamist kõige rohkem nelja käega. Vahepeal pole lubatud jagada ässa ja uuesti jagada.

Double Attack Blackjack

See online blackjacki variatsioon kasutab kaheksat tekki. Neli kümne väärtusega kaarti eemaldatakse igalt tekilt. Mängijad saavad oma esialgse panuse kahekordistada, kui diiler saab kätte oma kaks esimest kaarti. Mängijad saavad mängu igal ajal ära kasutada ka loovutamise käiku.

Kuidas maksimeerida varajase väljamakse strateegiat reaalajas Blackjackis
2021-12-15