Uudised

May 11, 2024

High-Rolleri 1 miljon dollarit õigluse otsimine Vegase narkointsidendis

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Las Vegasest, linnast, mis kunagi ei maga, sai hiljuti lõuend dramaatilisele loole, mis hõlmab salapära, väidetavat kuritegevust ja suure panusega tõeotsinguid. Üle linna on kerkinud punased ja kollased stendid, mis ei reklaami järgmist suurt etendust või kasiinoreklaami, vaid pakuvad tohutut 1 miljoni dollari suurust tasu. Põhjus? Kiire vastuste otsimine pärast seda, kui ta väitis, et on 2021. aasta detsembris MGM Grandi blackjacki lauas uimastanud.

High-Rolleri 1 miljon dollarit õigluse otsimine Vegase narkointsidendis

Peamised pakkumised:

  • Lõuna-California kinnisvaraarendaja Dwight Manley väidab, et teda uimastati 2021. aastal MGM Grandi blackjacki lauas.
  • Manley on käivitanud ebatavalise meetodi tõe leidmiseks, pakkudes Las Vegase ümbruses 14 stendi kaudu miljon dollarit preemiat.
  • Juhtum viis selleni, et Manley kaotas 500 000 dollarit mängužetoonides ja talle pikendati küsitavatel tingimustel 3,5 miljonit dollarit kasiinokrediiti.

Nii kinnisvara- kui ka spordiagentide ringkondades tuntud tegelane Dwight Manley sattus stsenaariumi alla, mis näib olevat otse krimipõnevikust. 2022. aasta novembris esitatud föderaalse hagi kohaselt väidab Manley, et MGM-i kasiino kõrge limiidiga alal blackjacki mängides oli ta uimastatud ketamiiniga. Tagajärjed olid rasked: desorientatsioon kuni poole miljoni dollari žetoonide lauale jätmiseni ja tahtmatult 3,5 miljoni dollari suuruse kasiinokrediiti kogumiseni.

10. detsembri 2021 öö kulges Manley ja sõpruskonnaga Vegasesse pokkeriturniirile külla. Pärast Blackjacki lauas Old Fashionedi kokteili tarbimist läks asi hullemaks. Kohtuasi kirjeldab mitmeid murettekitavaid sündmusi: Manley purustas tuhatoosi, veritses ohtralt, ilma et oleks arugi saanud, ja oli nii töövõimetu, et sõbrad pidid ta oma villasse tagasi saatma.

Julge sammuna tõe paljastamiseks on Manley pannud oma raha sinna, kus ta suu on – sõna otseses mõttes. Palkades De Becker Investigations'i ja ostes Las Vegase ümbruses 14 stendi, on ta muutnud oma isikliku raske olukorra avalikuks ristisõjaks. Stendid karjuvad teabe järele, suunates potentsiaalsed informaatorid spetsiaalsele veebisaidile, mida haldab De Becker Investigations.

MGM Grand aga tõrjub Manley narratiivi. Nende hagiavalduses hagi rahuldamata jätmise kohta väidab, et Manley ise taotles ja viis ellu krediidi suurendamist, kokku 3,5 miljonit dollarit. Nendele vastuhagidele vaatamata jätkub juhtum kohtus ja viimane menetlus leidis aset mais.

Kas olete huvitatud 1 miljoni dollari suuruse preemia vastuvõtmisest? Stendid suunavad teid veebisaidile, kus kirjeldatakse tingimusi, sealhulgas ranget 15-punktilist lepingut LVReward LLC-ga, mis on selle ainulaadse preemiapakkumise haldamiseks loodud üksus.

Selle Vegase saaga arenedes on üks asi selge: piir Sin City särava fassaadi ja selle all varitsevate tumedamate lugude vahel on sama õhuke kui kunagi varem. Kas Manley avalik palve viib läbimurdeni, jääb veel näha, kuid kindlasti lisab see Las Vegase müstikale uue kihi, kus iga hasartmänguga kaasnevad oma riskid ja hüved.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!
2024-06-02

Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!

Uudised