Uudised

May 30, 2024

Kui teile meeldib, kuidas Balatro pokkerimängu muudab, teevad Dungeons & Degenerate Gamblers midagi blackjacki sarnast ja seal on demo, mida saate nüüd proovida

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Peamised pakkumised:

  • Balatro ja Dungeons & Degenerate Gamblers mõlemad muudavad traditsioonilised kaardimängud ainulaadseteks petturiteks seiklusteks.
  • Raamatus Dungeons & Degenerate Gamblers, saavad mängijad koguda unikaalsete võimetega spetsiaalseid kaarte, mis muudavad blackjacki mängu oluliselt.
  • Demo versioon pakub pilgu mängu leidlikule mehaanikale ja omapärastele kaartidele, lubades blackjacki uut pilti.

Kaardimängude maailmas võib innovatsioon mõnikord tunduda loovuse vastu. Siiski, mängud nagu Balatro on laua ümber pööranud, muutes pokkeri metsikuks, pidevalt muutuvaks seikluseks. Nüüd on blackjacki kord muutuda millekski veetlevalt kummaliseks Vangikoopad ja degenereerunud mängurid. Kujutage ette, et istud hämaras, pisut küsitavas kõrtsis, õhk on ootusärev ja, olgem ausad, veidi haises. Sinu eesmärk? Alistada järjest joobumatest linnaelanikest koosnev paraad blackjacki mängus, nagu ei keegi teine.

Kui teile meeldib, kuidas Balatro pokkerimängu muudab, teevad Dungeons & Degenerate Gamblers midagi blackjacki sarnast ja seal on demo, mida saate nüüd proovida

Algusest peale, Vangikoopad ja degenereerunud mängurid erineb teie tavapärasest mängust, kus proovite mitte lüüa üle 21. Siin on igal kaardil oma võimete komplekt – südamed paranemiseks, labidad kaitseks, teemandid teie taskute täitmiseks ja nuiad, mis vastase tervise alla löövad. Aga see on vaid pinna kriipimine. Varsti avastate end käest pakist, mis on täis kõige ootamatumat sorti kaarte: tarokaardid, mis ennustavad (ja manipuleerivad) tulevikku, visiitkaardid, mis ühendavad oma tee teie strateegiasse, ja isegi sünnipäevakaardid, mis arvatavasti pakuvad üllatus või kaks.

Ainuüksi demo paljastab loominguliste kaardikujunduste aarde. Kunagi kuulnud klubide vasar? See lööb teie vastasele kahju. Või ehk Südamete pii, kaart, mis mitte ainult ei tõsta oma väärtust püstikul, vaid suurendab ka selle potentsiaali ülejäänud mängu jooksul. Ja siis on tagurpidi kaart, tuues sisse pöörde, mis on tuttav kõigile, kes on Unot mänginud, kõrvuti a reeglite kaart mis võimaldab teil mängu põhimehaanikat enda kasuks kohandada.

Veelgi enam, mäng tutvustab kauplemissüsteemi, mis võimaldab mängijatel vahetada vähem kasulikud kaardid millegi potentsiaalselt mängu muutva vastu. See mehaanik lisab kihi strateegiat ja ettearvamatust, tagades, et kaks mängu pole kunagi täiesti ühesugused.

Vangikoopad ja degenereerunud mängurid ei tugine ainult selle uuenduslikule kaardimehaanikale. See mähib kõik võluvasse lo-fi esteetikasse, mis tõotab meelitada ebatavaliste kaardimängude fänne. Kuna demo on juba saadaval ja Yogscast Gamesi täielik väljalase on silmapiiril, on see pealkiri muutumas kohustuslikuks proovimiseks kõigile, kes hindavad klassikaliste kaardimängude värskeid pöördeid.

Seega, kui idee segada maagiat, strateegiat ja veidi kaardimängukaost kõlab nagu teie õhtu, on aeg tõmmata kõrtsis tool üles ja tegeleda sellega. Kes teab? Võib-olla leiate selle lihtsalt üles Vangikoopad ja degenereerunud mängurid on wild card, mida olete oma mängukollektsioonist otsinud.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!
2024-06-02

Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!

Uudised