Uudised

April 20, 2024

Kurikuulus kiibivaras: Las Vegase mees keelati eluks ajaks Nevada kasiinodest

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Võtmed kaasavõtmiseks

Kurikuulus kiibivaras: Las Vegase mees keelati eluks ajaks Nevada kasiinodest
  • Neal Ahmed Hearne lisati Nevada välistatud isikute nimekirja, saades 37. isikuks, kes on saanud osariigi kasiinodes eluaegse keelu.
  • Nevada mängukomisjon hääletas ühehäälselt Hearne'i "musta raamatusse" paigutamise poolt pärast seda, kui ta varastas žetoone 15 erinevast kasiinost.
  • Hearne vastas kõigile kolmele nimekirja kandmise kriteeriumile: eelnev süüdimõistmine kuriteos, süüdimõistmine, mis hõlmas moraalset rikkumist, ja kohtulik kasiino keeld.

LAS VEGAS – linnas, mis on kuulus oma silmipimestavate kasiinode ja unustamatu ööelu poolest, on ühe mehe hulljulgete varguste seeria kaasa toonud Las Vegase meelelahutusmaastiku eluaegse tõrjutuse. Neal Ahmed Hearne'ist on saanud viimane täiendus Nevada kurikuulsas väljaarvatud isikute nimekirjas, mida kõnekeeles tuntakse ka kui "must raamat", pärast mitmeid kasiinomaailma vapustanud kiibivargusi.

Hiljutisel koosolekul tegi Nevada mängukomisjon ühehäälse otsuse keelata Hearne'il eluaegne sissepääs osariigi mis tahes kasiinosse, tehes temast 37. isiku, kes sellesse kurikuulsasse nimekirja lisati. Otsus sündis pärast seda, kui Hearne tabati jälgimiskaadritelt, kuidas ta varastas 15 erineva kasiino blackjacki laudadelt tuhandete dollarite väärtuses žetoone, mis jättis nii kasiinotöötajad kui ka patroonid uskmatuks.

Hearne täitis kõik kolm musta raamatu kriteeriumi

Väljajäetud isikute nimekirja kandmise kriteeriumid on ranged ja mõeldud ainult kõige tõsisematele õigusrikkujatele, kes ohustavad Nevada mängutööstuse terviklikkust. Nimekirja lisamiseks peab üksikisik olema varem karistatud kuriteos, moraalses vääratuses või saama kohtuotsuse, millega keelatakse kasiinodes viibimine. Märkimisväärselt vastas Hearne kõigile kolmele kriteeriumile.

"Kas me Nevada mängukomisjonina paneme kõik, kes on kasiino lauast žetoone haaranud, välja jäetud nimekirja?" mõtiskles volinik Brian Krolicki arutelude ajal. See küsimus rõhutas tõsidust, millega komisjon suhtub oma rolli kasiinokeskkonna kaitsmisel. Peaprokuröri vanem asetäitja John Michela rõhutas, et Hearne'i kriminaalne ajalugu ja tegevus õigustavad selgelt tema lisamist nimekirja, rõhutades, et sellised meetmed on Nevada hasartmängutegevuse terviklikkuse säilitamiseks üliolulised.

Juhtum Aria kasiinos, kus Hearne jäädi lindile kiipide pühkimisel ja sündmuskohalt põgenemisel, oli komisjoni otsuse võtmetegur. See jultunud tegu koos tema varasemate veendumustega maalis pildi inimesest, kelle jätkuv kohalolek kasiinodes võib õõnestada usaldust ja turvalisust, mis on tööstuse edu jaoks ülimalt olulised.

Komisjoni ühehäälse hääletuse tulemusena seisab Hearne nüüd silmitsi eluaegse keeluga Las Vegast iseloomustavatel elavatel kasiinopõrandatel, mis tuletab meelde tagajärgi, mis ootavad neid, kes üritavad süsteemi petta. See otsus tugevdab Nevada pühendumust järgida oma mänguasutustes kõrgeimaid käitumisstandardeid, tagades, et kasiinomängude põnevus ja põnevus ei jää kuritegelikuks tegevuseks.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks
2024-05-16

Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks

Uudised