Uudised

May 29, 2024

Queensi senaator tõmbab piduri suuremale kasiino- ja meelelahutusettepanekule

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Senaator Jessica Ramos on 8 miljardi dollari suuruse kasiinoettepaneku vastu Queensis, New Yorgis, eesmärgiga leida rohelisem ja kogukonnasõbralikum alternatiiv.
  • Steven Coheni ja Hard Rock Internationali visioon sest Citi Fieldi kõrval asuv hasartmängu- ja meelelahutuskompleks seisab silmitsi suure vastuseisuga.
  • Ramos pakub välja alternatiivi mis keskendub konverentsikeskusele, hotellile ja haljasalade kahekordistamisele, võimaldades samas Cohenil ja Hard Rockil kasumit teenida.

NEW YORK – Osariigi senaatori Jessica Ramose julge samm on heitnud varju ambitsioonikale 8 miljardi dollari suurusele projektile, mille eesmärk oli muuta New Yorgi Queens hasartmängude ja meelelahutuse levialaks. Plaan, mida juhtis New York Metsi miljardärist omanik Steven Cohen ja mida toetas Hard Rock International, nägi ette laiaulatuslikku Blackjacki laudade, mängukohtade, hotellide ja meelelahutusasutuste kompleksi Citi Fieldi kõrval. Teisipäevase teatega on Ramos aga seadnud end ettepaneku oluliseks takistuseks, propageerides selle asemel kogukonnakesksemat arengut.

Queensi senaator tõmbab piduri suuremale kasiino- ja meelelahutusettepanekule

Ramose kindel seisukoht kasiinoettepaneku vastu ei seisne ainult hasartmängude tagasilükkamises tema piirkonnas; see on Queensi tuleviku ümberkujundamine. Oma X-kontol avaldatud avalduses kirjeldas Ramos oma nägemust alternatiivist, mis kasutaks endiselt ära LaGuardia lennujaama lähedal asuvat strateegilist asukohta, kuid keskenduks rohkem säästvale ja kogukonnasõbralikule arengule. "Olen koostanud alternatiivse võõrandamise seaduse eelnõu, mis loob tasakaalu ja võimaldaks hr Cohenil ja Hard Rockil ehitada konverentsikeskus ja hotell ning rohkem kui kahekordistada kavandatud avatud haljasala," selgitas Ramos.

Senaatori ettepanek rõhutab vajadust investeeringute järele, mis mitte ainult ei luba majanduslikku tulu, vaid rikastavad ka kogukonna kultuuri- ja keskkonnamaastikku. Pakkudes välja rohkem rohealasid ja konverentsikeskust, püüab Ramos meelitada külastajaid ja turiste piirkonna elavale toidumaastikule ning tegeleda kliimamuutuste probleemidega.

Kuigi Ramose seisukoht võib tunduda Coheni ja Hard Rock Internationali jaoks tagasilöök, avab see dialoogi sellise arengu üle, mis on kasulik nii investoritele kui ka Queensi kogukonnale. Järgmisel aastal linnapeaks kandideeriv Ramos rõhutab oma pühendumust oma valijatele, eelistades haljasalasid ja puhkealasid kasiinodele. Vaatamata sellele vastuseisule esialgsetele kasiinoplaanidele tunnistab Ramos kompromissivõimalust, märkides, et Cohenil ja tema meeskonnal on vastastikune kiindumus oma kogukonna vastu.

Kavandatav üleminek kasiinokeskselt projektilt konverentsiruumidele, hotellidele ja rohelusele keskenduvale projektile on oluline pöördepunkt selles, kuidas linnapiirkondades arendusprojekte ette kujutada. See tõstab tähelepanu vajadusele tasakaalustatud arengustrateegiate järele, mis arvestaksid majanduskasvu kõrval ka pikaajalist keskkonnasäästlikkust ja kogukonna heaolu.

Kuna arutelu Citi Fieldi lähedal kavandatava saidi tuleviku üle jätkub, loob Ramose alternatiivne ettepanek aluse laiemale vestlusele New Yorgi arenguprioriteetide üle. Kas see tähistab kasiino- ja meelelahutuskompleksi tee lõppu või uue, rohelisema nägemuse algust Queensi jaoks, jääb näha. Üks on aga selge: kogukonna hääled, nagu Ramose oma, on linna maastiku kujundamisel otsustava tähtsusega, tagades, et arendusprojektid ei teeniks mitte ainult investorite huve, vaid ka nende elanike vajadusi ja püüdlusi, keda nad mõjutavad.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!
2024-06-02

Everygame Pokeri elektriline juuni mänguautomaatide võistlus: $2000 auhinnafond ootab!

Uudised