Uudised

May 8, 2024

Suur hasart: Danville'i uus Caesarsi kasiino tõstab panuseid 750 miljoni dollari investeeringuga

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Virginia mängumaastik on jõudmas uuele põnevuse tasemele, kuna peagi avatakse Danville'is Caesarsi kasiino. Tee avapäevani on aga näinud omajagu keerdkäike. Peate teadma järgmist

Suur hasart: Danville'i uus Caesarsi kasiino tõstab panuseid 750 miljoni dollari investeeringuga
  • Kulude hüppeline tõus: Algsete hinnangute kohaselt oli kasiino arendus 400 miljonit dollarit. See arv on nüüd hüppeliselt tõusnud 750 miljoni dollarini.
  • Tööhõive vahetused: Üllatava sammuga kavatseb Caesars vähendada esialgset lubadust 1300 töökoha kohta vaid 900 ametikohani.
  • Ajaskaala avamine: Innukad mängurid ja meelelahutuse otsijad saavad oma kalendrisse märkida 2024. aasta detsembri ehk oodatava piduliku avamise.

Panus tulevikule

DANVILLE, Va. – Virginia uusima blackjacki sihtkoha ootus on kasvanud alates sellest ajast, kui Caesars 2022. aastal oma Danville'i kinnistul maad murdis. Kunagine 400 miljoni dollari suurune ettevõtmine on nüüdseks kasvanud muljetavaldava 750 miljoni dollari suuruse investeeringuni, mis peegeldab nii Caesars Entertainmenti ambitsioone. ehituskulude ja tööjõu dünaamika dünaamiline olemus.

Uus tehing Danville'iga

Vastuseks nendele muutuvatele asjaoludele on Caesars ja Danville'i linn oma arenduslepingu uuesti läbi vaadanud. Nende arutelude märkimisväärne tulemus on Caesarsi pühendumus müüa linnale tagasi 10–20 aakrit oma kinnistut avaliku pargi arendamiseks, mis näitab pühendumust kogukonna kaasamisele koos nende äriliste ambitsioonidega.

Linnajuht Ken Larking heitis olukorrale valgust, selgitades: "Viimastel aastatel on palju muutunud seoses ehituse olemuse, tööjõu olemuse ja mõne esile kerkinud asjadega, mida pidime samuti nägema. , tegime viimased mitu kuud koostööd, et jõuda kokkuleppele, millega saame mõlemad rahule jääda."

Majanduslikud tagajärjed

Vaatamata töötajate arvu vähenemisele on projekti tohutu investeering Danville'i kassa jaoks häid uudiseid, lubades kinnisvaramaksutulu märkimisväärselt suurendada. Kasiino ulatuse ja tööhõiveplaanide kohandused on aga tekitanud vestlusi projekti pikaajalisest mõjust kohalikule majandusele ja tööturule.

Mis järgmiseks?

Enne kui need muudatused kivisse raiutakse, peab Danville'i linnavolikogu eelseisval teisipäevasel koosolekul oma heakskiidu andma. Kogukond ootab kõiki silmi sellel otsusel pikisilmi selle ambitsioonika projekti tulevikku.

Kui algab 2024. aasta detsembri loendus, on Danville'i uus Caesarsi kasiino enamat kui lihtsalt koht blackjacki või slotikate mängimiseks; see on tunnistus Virginia meelelahutuse, majanduse ja tööhõive arenevast maastikust.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks
2024-05-16

Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks

Uudised