Uudised

September 29, 2021

Tea erinevust: Blackjack versus pokker!

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Nii Blackjack kui ka pokker on populaarsed lauamängud kogu hasartmängude maailmas. Kuid milline mäng on nende kahe vahel parem, on paljude mängijate seas mõistatuseks jäänud? Kui arvestada kasumlikkust, võidab pokker blackjacki. Blackjack on aga vähem dramaatiline. Seetõttu saate planeerida pikaajalist strateegiat ja suurendada oma võiduvõimalusi. See pole veel kõik. Blackjacki ja pokkeri erinevuste kohta lugege järgmisi jaotisi.

Tea erinevust: Blackjack versus pokker!

Erinevad koefitsiendid pokkeris ja blackjackis

Blackjacki mängides, mängijad panustavad maja vastu. Selle tulemusel on mängul mängijatele soodsad koefitsiendid. Teisest küljest hõlmab pokkerimäng mängijaid, kes panustavad üksteise vastu. Seetõttu muutuvad koefitsiendid sõltuvalt sellest, kui palju mängijaid mängus on. Pealegi saab maja võitudest väikese protsendi.

Õppimise lihtsus

Blackjacki on pokkeriga võrreldes lihtsam õppida. Seda seetõttu, et ühest strateegiast piisab, et saada sinust hea mängija. Lisaks on rohkem arenenud blackjacki strateegiaid, mida saate õppida võitmise tõenäosuse suurendamiseks.

Pokkerimängus võivad tulemust mõjutada paljud muutujad. Seetõttu pole ühtegi toimivat pokkeristrateegiat, mida saaksite õppida. Mängu raskus sõltub vastaste oskuste tasemest.

Tasuvus

Pokkerimängijatel on võimalus võita tohutuid võite. Seda seetõttu, et iga mängija panustab panuse tegemisel auhinnale. Lisaks mängivad paljud pokkerimängijad tohutute summadega. Sellisena maksab pokkeri võit tõenäoliselt paremini kui blackjacki võit.

Majas on blackjackis alati ülekaal. Lisaks sõltub väljamakse panuse suurusest ja maja eelisest. Pikemas perspektiivis saab maja alati lõigata ka siis, kui võidate.

Blackjack vs Poker House Edge

Maja serv tähistab kasiino eeliseid mängijate ees igas panuses. Mida tulusam on panus, seda suurem on maja eelis. Teisisõnu, see on see, kuidas kasiinod oma raha teenivad.

Blackjacki panustel on kõigil eelseadistatud eelis. Sellisena kaotavad mängijad iga panuse puhul vähemalt 5%. Summa võib tunduda väike, kui teete vaid mõned panused. Kuid kui teete palju panuseid, suureneb maja eelise tõttu kaotatud raha märkimisväärsete summadeni.

Maja eelis ei kehti pokkeripanuste kohta. Seda seetõttu, et mängite teiste mängijate vastu, mitte maja vastu panustamisele. Kasiinod teenivad pokkeris raha, võttes potist väikese protsendi.

Paindlikkus

Pokker on väga paindlik mäng. Kuigi neid on reeglid, mida järgida, mängijatel on ruumi mängimise kohandamiseks. Hea näide on bluffi kutsumine mängu võitmiseks isegi nõrga käe hoidmisel. Teisest küljest järgib blackjack rangeid reegleid. Selle tulemusena sõltub mängu võitmine sellest, kui hästi oskate kaarte lugeda ja ühest strateegiast kinni pidada.

Järeldus

Eespool loetletud erinevuste kohaselt on konkureerivatel mängijatel pokkerit mängides lõbusam. Blackjack sobib paremini mängijatele, kes on valmis strateegiat õppima ja pikas perspektiivis mängima. Kokkuvõttes aitab teile sobiva mängu valimine mängu kiiresti omandada.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks
2024-05-16

Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks

Uudised