Uudised

July 21, 2021

Viimase aja Blackjacki kuulsuste saal

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Aastal 2002 avati Blackjack Kuulsuste hall asub Californias San Diegos asuva Barona kasiino ruumides. Lisaks professionaalsetele mängijatele on sissenõutavate hulgas ka blackjacki autoreid ja muid eksperte.

Viimase aja Blackjacki kuulsuste saal

Uute kandidaatide esitamise eest vastutavad Blackjacki kuulsuste saali liikmed. Hääletamist selle üle, kes üles seatud kandidaatidest kuulsuste saali kutsutakse, teevad inimesed, kes on kutsutud Blackjacki ballile.

Iga Blackjacki kuulsuste saalis osaleja saab kogu elu jooksul Barona kasiinost tasuta soodustusi, mis sisaldavad täisruumi, toitu ja jooke. Hoiatus on see, et indutseeritavad ei mängi kasiino blackjacki laudadel.

Siin on mõned Blackjacki kuulsuste halli viimased liikmed, nende sisseelamise aasta ja karjääri tipphetked.

Anthony Curtis (2020)

Lisaks blackjacki mängimisele on Curtis aktiivne ka kirjastamismaailmas. Ta juhib kirjastust Huntington Press, mis on välja andnud muu hulgas hasartmängude alaseid raamatuid. Curtis avaldab ka Las Vegase nõustaja uudiskirja, mis keskendub allahindlustele Las Vegases.

Curtise huvi hasartmängude vastu sai alguse sellest, kui ta luges Charles Einsteini raamatut „Kuidas võita Blackjackis, kui ta oli 16-aastane. Ta kolis 1975. aastal, vahetult enne 21-aastaseks saamist Las Vegasesse, et saada professionaalseks mänguriks ja arendada oma blackjacki strateegiat.

Curtis on professionaalse mängurina võitnud üle poole miljoni dollari. Curtis on osalenud nii blackjacki mängudes kui ka krapsides ja keenoturniiridel:

  • Blackjacki mängude maailmameistrivõistlused

  • Atlantic City Crapsi meistrivõistlused

  • Las Vegase keno meistrivõistlused

  • Las Vegas Blackjacki meistrivõistlused

    Rob Reitzen (2019)

    Üks üritustest, mis aitasid kaasa Reitzeni legendaarsele staatusele, oli see, et ta võitis ühel nädalavahetusel Las Vegases Caesars Palace'i kasiinos enam kui 500 000 dollarit. Tema blackjacki strateegiate valdamine, sekveneerimistehnikate kasutamine ning oskus segada ja kaardilugemist on kõik võimaldanud tal mängu uuenduslikult võita.

Reitzeni karjäär professionaalse blackjacki mängijana algas 1980. aastatel. Ühes oma intervjuus tuletab ta meelde, et Amsterdami maa-aluses kasiinos võitis mängu ajal umbes 20 000 dollarit. Ta on ka CORE asutajapartner, mis on tohutult kasumlik mängijapanganduse operatsioon.

Wally Simmons (2018)

Üheks kõige alahinnatud blackjacki mängijaks nimetatud Wally Simmons on ammu enne nende populaarseks saamist võitnud keerukate blackjacki strateegiate ja tehnikatega miljoneid dollareid.

Nutikas arvutiprogrammeerija lõi Simmons ühed kõige varasematest elektroonilistest segamise jälgimise arvutitest, mis lisasid tema sissetulekuportfelli oluliselt. Lisaks leidis ta edu hobuste võidusõidu prognoosimise valdkonnas.

Teine tegur, mis Simmonsi legendaarsele staatusele blackjacki vallas lisas, oli see, mida tunti kui Wally Super Bowli pidu. Üritus kestis üle tosina aasta ja tõmbas blackjacki maailma creme de la creme.

Don Johnson (2017)

Tema kogemus mänguregulaatorina ning hipodroomi ja kasiino juhtimismänguna Don Johnson pakub palju võimalusi blackjacki mängijaid jälgida ja nende strateegiaid analüüsida. Ta hakkas oma lõbuks mängima madala panusega blackjacki mänge. Hiljem õppis ta blackjacki taga matemaatikat ja viise, kuidas kasiinod kõrgete rullidega hakkama saavad.

See viis Johnsoni kõige kuulsama saavutuseni, milleks oli 2011. aastal kuue kuu jooksul võita rohkem kui 15 miljonit dollarit, pekstes kolme Atlantic City kasiinot: Tropicana, Borgata ja Caesar.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit
Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks
2024-05-16

Ühe ajastu lõpp: hotell ja kasiino Mirage sulgevad uksed Hard Rocki ümberkujundamiseks

Uudised