Uudised

June 3, 2024

Walker Digital tutvustab G2E Aasias mängu muutvat kasiinotehnoloogiat

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Peamised pakkumised:

  • Walker Digital Table Systems LLC tutvustab Perfect Pay Blackjacki, laiendades oma nutikat lauatehnoloogiat bakaratist kaugemale.
  • Ettevõte plaanib tuua oma uuenduslikud lauamängud, sealhulgas D-stiilis lauapaigutused blackjacki ja pokkeri jaoks, Macau turule 2025. aasta teiseks kvartaliks.
  • Kasutades faasivärina modulatsiooni (PJM) RFID-tehnoloogiat, on Walker Digitali toodete eesmärk suurendada kasiino töö efektiivsust ja mängude turvalisust.
  • Tehnoloogia pakub ka ainulaadset lahendust kaardita anonüümsete mängijate panustamiskäitumise jälgimiseks tehisintellekti integreerimise kaudu.

Walker Digital Table Systems LLC, mis on hasartmängutööstuse innovatsiooni sünonüüm, on loodud Aomenis toimuval Global Gaming Expo (G2E) Asia külastajaid pimestama. Oma teedrajava Perfect Pay Baccarat süsteemi poolest tuntud ettevõte astub nüüd blackjacki areenile oma uusima pakkumisega Perfect Pay Blackjack. See laiendus tähendab julget liikumist erinevate kasiino lauamängude poole, mille eesmärk on mängupõranda dünaamika uuesti määratleda.

Walker Digital tutvustab G2E Aasias mängu muutvat kasiinotehnoloogiat

Walker Digitali tegevjuht Stephen Moore jagas GGRAsiaga teadmisi eelseisva esitluse ja nende tehnoloogia tulevase kasutuselevõtu kohta. Ettevõtte strateegiline visioon hõlmab laias valikus D-stiilis lauamänge, sealhulgas blackjack, kolme kaardi pokker ja Ultimate Texas Hold'em, mille tootmine kasvab, et jõuda 2025. aasta turule tulvil Macau turul.

Walker Digitali uuenduste keskmes on selle patenteeritud faasivärina modulatsiooni (PJM) RFID-tehnoloogia. See täiustatud süsteem hõlbustab sujuvat ja turvalist suhtlust RFID-märgisega kasiinožetoonide ja mängulaudade vahel, täiustades olulisi tegevusaspekte, nagu panuste jälgimine, arveldamine ja mängijate reiting. PJM-tehnoloogia, mis on nüüd 3.0 iteratsioonis, annab tunnistust Walker Digitali pühendumusest nihutada mängutehnoloogia piire.

Ettevõtte tootekomplekt pakub modulaarseid lahendusi, mis on kohandatud kasiinooperaatorite spetsiifilistele vajadustele. Alates täisfunktsionaalsest Perfect Pay süsteemist, mis lubab täpseid väljamakseid ja enammaksete hoiatusi, kuni Perfect Table komplektini ja Perfect Cage'ini puuritehingute haldamiseks – Walker Digitali pakkumised on loodud kasiinotoimingute sujuvamaks muutmiseks, suurendades samas turvalisust ja mängijate usaldust.

Walker Digitali tehnoloogia eriti revolutsiooniline aspekt on selle võime jälgida kaardita mängijate tegevust. Tehisintellekti võimendades saab süsteem ennustada mängija väärtust, muutes potentsiaalselt seda, kuidas kasiinod oma klientuuri suhtlevad ja premeerivad. See võimalus lahendab valdkonna pikaajalisi väljakutseid, võimaldades mängijate täpsemat hindamist ja edendades isikupärasemat mängukogemust.

Hasartmängutööstuse arenedes tiheneb kasiinodevaheline konkurents, eriti võtmeturgudel nagu Macau. Walker Digitali uuendused ei tegele mitte ainult praeguste tööprobleemidega, vaid sillutavad teed ka mänguturbe ja mängijate kaasamise uuele ajastule. Peatselt lansseerides PJM 5.0, mis tutvustab mängijate lojaalsusega suhtlemiseks NFC-tehnoloogiat, püsib Walker Digital jätkuvalt kurvi ees, kujundades kasiinomängude tulevikku.

Ootus on käegakatsutav, sest tööstuse sidusrühmad ootavad Walker Digitali ettekannet G2E Aasias. Walker Digital Table Systems LLC on oma kogemustega ümberkujundavate lahenduste ja tulevikku suunatud visiooniga valmis seadma kasiinomängude maastikul uusi standardeid.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Catawba rahva suur visioon: 700 miljoni dollari väärtuses kasiinokuurort Kings Mountainis
2024-06-06

Catawba rahva suur visioon: 700 miljoni dollari väärtuses kasiinokuurort Kings Mountainis

Uudised